Diamantskiva DIA HARD-D130-ST
Slut i vårt lager. Beställningsvara från leverantör. Leveranstid ca 1-3 veckor.
  • Öppet köp i 14 dagar
  • Snabb leverans
Diamantskiva DIA HARD-D130-ST
  • för hård, gammal betong, epoxihartser på hårt underlag, ytbeläggningar och färger på betong
Tekniska data
Aktiv yta
2300,00 mm²
Segmenthöjd
5,00 mm
Diameter
130 mm